Godziny otwarcia: Pn - Pt - 9:00 - 17:00 [email protected] +48 32 350 54 56

Prezent firmowy? Postaw na złoto i srebro!

"Prezent firmowy? Postaw na złoto i srebro!" 


Boże Narodzenie, zawodowy jubileusz, Dzień Kobiet, wygrana w przetargu – okazji do tego, by dawać upominki pracownikom może być naprawdę wiele. Wręczanie nagrody lub świętowanie wymagają odpowiedniej oprawy. Jaki prezent firmowy warto wybrać? Jesteśmy pewni, że monety kolekcjonerskie, bulionowe czy sztabki będą idealnym podarunkiem. Prezent ze złota lub srebra sprawdzi się niezależnie od okazji.

W jaki formie nagrodzić pracownika?


Prezenty firmowe pochodzące z Europejskiej Mennicy Lokacyjnej mogą mieć postać:


- sztabki – nie zawsze są dużej objętości - o sztabkach ze srebra lub złota mówimy już nawet przy masie 1 grama;
- monety kolekcjonerskiej – istnieje szansa dobrania wzoru stosownie do okazji lub zakresu działań przedsiębiorstwa;
- monety bulionowej – najbardziej klasyczne i emitowane głównie w celach inwestycyjnych.

Forma podarunku należy od możliwości finansowych firmy, okazji i preferencji osoby, która ma otrzymać niespodziankę.

Złoty upominek z dowolnej okazji 

Firmowe prezenty ze złota to najczęściej sztabki i oczywiście monety. Posiadają charakterystyczny dla konkretnego producenta awers i rewers. Kolekcjonerzy bez trudu więc dopasują monetę do kraju pochodzenia. Warto dodać, że złoto jest odporne na postępującą inflację i nie traci na swojej wartości. To zatem doskonała inwestycja.

Wiedeńscy Filharmonicy jako srebrny bestseller

Firmowy prezent ze srebra może mieć postać zarówno sztabki, jak i monety. Ostatnia z wymienionych form sprawdzi się nie tylko w przypadku kolekcjonerów. Podarunek może stać się inspiracją do dalszego powiększania zbiorów i zainteresowania się tematem inwestycji. Monety ze srebra są dostępne w różnych wariantach – bestsellerami są bez wątpienia Australijski Kangur, Wiedeńscy Filharmonicy czy Kanadyjski Liść Klonu.

Metal silniejszy od... inflacji

Europejska Mennica Lokacyjna to bezpieczny adres, jeśli chodzi o inwestowanie w złoto i srebro. Zakup i transport są bardzo proste. Proponowane metale posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Prezentowane upominki ze nigdy nie stracą na wartości - warto więc wziąć je pod uwagę, szukając nie tylko firmowych podarunków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl