Godziny otwarcia: Pn - Pt - 9:00 - 17:00 [email protected] +48 32 350 54 56

1 uncja Rok Smoka Złota Sztabka- Argor-Heraeus 2024

Wysyłka w: 15 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10 213,90 zł 10213.90
ilość
-
+
Producent: -
AUI-1ozRokSmoka

Opis

1 uncjowa Rok Smoka Złota Sztabka - Argor-Heraeus:

Klasyczna Elegancja i Wartość w Jednym"

Opis Produktu:

1-uncjowa złota sztabka "Rok Smoka" od renomowanej mennicy Argor-Heraeus to nie tylko kawałek czystego złota, to również wyjątkowa okazja do inwestycji w niezwykle ceniony surowiec szlachetny. Ta sztabka nie tylko jest symbolem wartości finansowej, ale także niesie ze sobą ducha tradycji i kunsztu menniczego.

Elegancja w Szlachetnym Wydaniu:

Sztabka "Rok Smoka" jest nie tylko wyrazem wartości materialnych, ale może być pamiątka dla urodzonych w Roku Smoka. Jej precyzyjne wykonanie, wyrafinowany design oraz szczegółowe wzornictwo przyciągają wzrok i wzbudzają podziw. Motyw smoka, będący symbolem mądrości, siły i odwagi, nadaje sztabce unikalny charakter.

Certyfikat Autentyczności:

Sztabka zapakowana jest w certipak dający gwarancje jakości producenta oraz certyfikat autentyczności wydany przez Mennicę Europejską.

Zabezpieczenie Aktywów:

Inwestowanie w złoto to doskonały sposób na zabezpieczenie swoich aktywów przed wahaniem rynków finansowych oraz inflacją. Złoto jest cenione od wieków jako forma stabilności finansowej. Sztabka 1oz Rok Smoka z Argor Heraus jest limitowaną edycją.

Niewielkie Rozmiary, Wielka Wartość:

1-uncjowa sztabka jest idealnym wyborem dla inwestorów, którzy cenią kompaktową formę, łatwość przechowywania i możliwość dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Doceniają sztabki 1oz złota szukający prezentów na różne okazje, ponieważ sztabka jest wybita z rokiem 2024.

Podsumowanie:

1oz Rok Smoka Złota Sztabka od Argor-Heraeus to połączenie klasycznej elegancji i materialnej wartości. To nie tylko inwestycja, to również kolekcjonerski skarb wybity w ilości 18 888 szt, który może stać się dziedzictwem dla przyszłych pokoleń. Zainwestuj w tę sztabkę i posiadaj coś więcej niż tylko złoto - posiadaj symbol tradycji, siły i mądrości.

Zyskaj pewność finansową, inwestując w Argor-Heraeus "Rok Smoka" złota sztabkę już dziś. 

Zdjęcia są poglądowe mogą różnić się nieznacznie od  produktu.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Dodatkowe informacje
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 2. Zgodnie z art. 66 [1] § 1 Kodeksu Cywilnego oferta złożona w postaci elektronicznej wiąże składającego, pod warunkiem, że druga strona niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie (Art.10 Dyrektywy o handlu elektronicznym). Jeżeli Klient po potwierdzeniu zamówienia i jego opłaceniu wyrazi chęć rezygnacji Zamówienia Towarów Notowanych lub ich zwrotu, anulowanie Zamówienia Kupującego może przy uwzględnieniu art. 38 pkt 2 ustawy o prawach konsumenta nastąpić za zgodą Kontrahenta po aktualnym kursie skupu danego kruszcu tj. wg notowań London Gold Fixing w przypadku złota, London Silver Fixing – w przypadku srebra.
 3. Ze względu na uzależnienie cen produktów oferowanych przez Sprzedawcę, od ruchu kursów na rynku finansowym, zapłatę za ich nabycie należy dokonać przelewem bankowym lub za pomocą płatności elektronicznych do godz. 12:00 następnego Dnia Roboczego od momentu złożenia zamówienia.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji nieopłaconych w powyższym terminie oraz nie przyjmowania do realizacji nowych zamówień w przypadku Klienta posiadającego historię nieopłaconych transakcji. Jak również na podstawie powyższego zapisu Sprzedający może domagać się sądownej zapłaty za zamówienie. Prosimy o przemyślane zakupy.
 5. W przypadku niektórych metod płatności, zewnętrzny Operator Płatności może pobierać od Klienta dodatkowe opłaty, np. opłaty z tytułu transakcji zagranicznych lub inne opłaty związane z obsługą wybranej metody płatności. W celu uzyskania szczegółowych informacji Klient powinien skontaktować się z danym Operatorem Płatności realizującym wskazaną płatność lub w zakładce Formy płatności.
 6. Przy wyborze opcji darmowej wysyłki oraz przy odbiorach osobistych Sprzedawca zastrzega możliwość łączenia zamówień o podobnym terminie realizacji. W przypadku zwrotu paczki, Klient zobowiązany jest do uiszczenia  kosztu ponownej wysyłki.
 7. Opakowanie (kapsel, tuba, pudełko) wysyłanych monet czy sztabek czy diamentów jest wyłącznie środkiem zabezpieczenia/ochrony metalu na czas transportu i nie podlega reklamacji. 
 8. Realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu płatności przez Sprzedawcę. Przez dokonanie zapłaty przelewem bankowym rozumie się wpływ środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Przez dokonanie zapłaty w przypadku płatności elektronicznych rozumie się otrzymanie potwierdzenia dokonania operacji przez operatora płatności. Przez dokonanie zapłaty w kasie uznaje się fizyczne przyjęcie gotówki i wydanie potwierdzenia.
 9. W przypadku zakupu monet bulionowych stan menniczy to również monety z drobnymi zarysowaniami/obiciami rantów/obiciami na powierzchni monety/przebarwieniami które mogą powstać już na etapie produkcji. Zgłoszenie takich wad nie stanowi podstawy do reklamacji produktu. Monety wysyłamy w pierwszej kolejności z bieżącego rocznika a następnie losowo z dostępnych.
 10. W przypadku zakupu produktu kategorii Sztabka Złota , wysyłana jest losowa sztabka producenta posiadającego akredytację organizacji LBMA. W przypadku chęci posiadania sztabki konkretnego producenta prosimy o kontakt pod nr. 032/3505456 lub mailowo na adres [email protected]
 11. Transakcje gotówkowe przekraczające wartość 15 000,00 euro, zgodnie z Ustawą z dnia 16 listopada 2000 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. 2000 Nr 116 poz. 1216z późn. zm.) podlegają rejestracji. Realizacja zamówienia przekraczającego kwotę 15000,00 euro zostanie rozpoczęta po weryfikacji danych osobowych. W celu weryfikacji danych możesz przesłać e-mailem scan dowodu osobistego (2 stron)/paszportu lub z dowodem osobistym/paszportem zgłosić się do oddziału.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl