gtag('config','G-Q93PDF4477', {'allow_enhanced_conversions':true});
Godziny otwarcia: Pn - Pt - 9:00 - 17:00 [email protected] +48 32 350 54 56

Rok Smoka z Lunar Series III- 1 uncja złota moneta 2024r.

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 8 891,40 zł 8891.40

PRZEDSPRZEDAŻ - pierwsza dostawa będzie realizowana w terminie 18-22 grudzień 2023r.

SPECYFIKACJA

Kraj Australia
Waga 31,10g
Seria Lunar III
Producent Perth Mint
Próba 999,9
Średnica 32,60mm
Rok emisji 2024
Opakowanie Kapsel
Nominał 100
Waluta Dolar Australijski
Nakład 30 000szt

 

ilość
-
+
Producent: Perth Mint
AUI-RokSmoka

Opis

 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym produktem inwestycyjnym - złotą monetą 1 uncji "Rok Smoka" z serii Lunar Series na rok 2024, dostępną dzięki współpracy z renomowaną Mennicą Europejską. To niezwykle cenna okazja dla kolekcjonerów i inwestorów, łącząca piękno numizmatyki z walorami złota inwestycyjnego.

Wyjątkowa kolekcja Lunar Series

Moneta "Rok Smoka" na rok 2024 jest częścią prestiżowej serii Lunar Series, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród kolekcjonerów na całym świecie. Każdy rok kalendarza chińskiego jest dedykowany określonemu zwierzęciu, a "Rok Smoka" symbolizuje mądrość, potęgę i długowieczność. Ta moneta to idealne uzupełnienie Twojej kolekcji.

Wartość inwestycyjna

Moneta ta waży dokładnie 1 uncję (31,1 gramów) czystego złota o próbie 9999, co gwarantuje jej wartość inwestycyjną. Złoto to uważane jest za jedno z najbezpieczniejszych aktywów inwestycyjnych, które zachowuje swoją wartość w trudnych czasach gospodarczych. Dlatego inwestycja w złote monety to doskonały sposób na zabezpieczenie swoich środków.

Limitowany nakład

Mennica Europejska wyda jedynie 30,000 sztuk tych pięknych monet na całym świecie, co czyni je jeszcze bardziej ekskluzywnymi. Ograniczony nakład oznacza, że Twoja inwestycja będzie jeszcze bardziej cenna w przyszłości.

Numizmatyczne mistrzostwo

Mennica Perth Mint słynie z doskonałej jakości produkcji monet inwestycyjnych oraz numizmatów. Każda moneta Year Dragon jest starannie rytowana i prezentuje wspaniałe detale, a odwrocie przedstawia symbol "Roku Smoka" w chińskiej kulturze. Moneta jest dostarczana w oryginalnym kapslu, i może być idealnym prezentem dla miłośników numizmatyki.

Rok Smoka - Awers (przód)

Awers tej wyjątkowej monety przedstawia symbolicznego smoka, który jest centralnym motywem "Roku Smoka" w chińskiej kulturze. Smok uważany jest za istotę potężną, mądrej i długowiecznej. Jego obecność na awersie dodaje monecie głębokiego znaczenia i historii.

Rok Smoka - Rewers (tył)

Rewers monety prezentuje tradycyjny portret królowej Elżbiety II, jako symboliczną reprezentację Wspólnoty Narodów. Ta strona monety zawiera również informacje o nominale ("100 DOLLARS"), rok wydania (2024) oraz imię monarchy ("ELIZABETH II"). To typowy wzór obecny na monetach emitowanych przez Mennicę Europejską.

Kombinacja awersu i rewersu tworzy niezwykłą harmonię między tradycją a chińską symboliką, co czyni tę monetę nie tylko wyjątkową pod względem kolekcjonerskim, ale także artystycznym. Złota moneta "Rok Smoka" to doskonałe połączenie estetyki, kultury i wartości inwestycyjnych. Nie przegap okazji, aby posiadać ten niezwykły egzemplarz. Kup teraz, zanim się wyczerpie!

 

Dostawa do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Częstochowy, Opola, Gorzowa, Szczecina, Gdyni, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Kielc, Olsztyna, Zielonej Góry, Sopotu, Radomia, Koszalina, Kalisza, Płocka, Legnicy, Gliwic, Czeladzi, Bielska-Białej, Zakopanego, Sandomierza, Grudziądza, Elbląga, Rybnika, Raciborza, Mikołowa, Tych, Zabrza, Tarnowa, Nowego Sącza, Przemyśla, Zamościa, Wałbrzycha, Słupska, Świnoujścia, Włocławka i innych.

Mennica Europejska dodatkowo potwierdzi certyfikatem autentyczność produktów gwarantując m.in. ich późniejszy odkup.

Złoto inwestycyjne jest towarem notowanym, patrz "Regulamin"

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Dodatkowe informacje
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 2. Zgodnie z art. 66 [1] § 1 Kodeksu Cywilnego oferta złożona w postaci elektronicznej wiąże składającego, pod warunkiem, że druga strona niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie (Art.10 Dyrektywy o handlu elektronicznym). Jeżeli Klient po potwierdzeniu zamówienia i jego opłaceniu wyrazi chęć rezygnacji Zamówienia Towarów Notowanych lub ich zwrotu, anulowanie Zamówienia Kupującego może przy uwzględnieniu art. 38 pkt 2 ustawy o prawach konsumenta nastąpić za zgodą Kontrahenta po aktualnym kursie skupu danego kruszcu tj. wg notowań London Gold Fixing w przypadku złota, London Silver Fixing – w przypadku srebra.
 3. Ze względu na uzależnienie cen produktów oferowanych przez Sprzedawcę, od ruchu kursów na rynku finansowym, zapłatę za ich nabycie należy dokonać przelewem bankowym lub za pomocą płatności elektronicznych do godz. 12:00 następnego Dnia Roboczego od momentu złożenia zamówienia.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji nieopłaconych w powyższym terminie oraz nie przyjmowania do realizacji nowych zamówień w przypadku Klienta posiadającego historię nieopłaconych transakcji. Jak również na podstawie powyższego zapisu Sprzedający może domagać się sądownej zapłaty za zamówienie. Prosimy o przemyślane zakupy.
 5. W przypadku niektórych metod płatności, zewnętrzny Operator Płatności może pobierać od Klienta dodatkowe opłaty, np. opłaty z tytułu transakcji zagranicznych lub inne opłaty związane z obsługą wybranej metody płatności. W celu uzyskania szczegółowych informacji Klient powinien skontaktować się z danym Operatorem Płatności realizującym wskazaną płatność lub w zakładce Formy płatności.
 6. Przy wyborze opcji darmowej wysyłki oraz przy odbiorach osobistych Sprzedawca zastrzega możliwość łączenia zamówień o podobnym terminie realizacji. W przypadku zwrotu paczki, Klient zobowiązany jest do uiszczenia  kosztu ponownej wysyłki.
 7. Opakowanie (kapsel, tuba, pudełko) wysyłanych monet czy sztabek czy diamentów jest wyłącznie środkiem zabezpieczenia/ochrony metalu na czas transportu i nie podlega reklamacji. 
 8. Realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu płatności przez Sprzedawcę. Przez dokonanie zapłaty przelewem bankowym rozumie się wpływ środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Przez dokonanie zapłaty w przypadku płatności elektronicznych rozumie się otrzymanie potwierdzenia dokonania operacji przez operatora płatności. Przez dokonanie zapłaty w kasie uznaje się fizyczne przyjęcie gotówki i wydanie potwierdzenia.
 9. W przypadku zakupu monet bulionowych stan menniczy to również monety z drobnymi zarysowaniami/obiciami rantów/obiciami na powierzchni monety/przebarwieniami które mogą powstać już na etapie produkcji. Zgłoszenie takich wad nie stanowi podstawy do reklamacji produktu. Monety wysyłamy w pierwszej kolejności z bieżącego rocznika a następnie losowo z dostępnych.
 10. W przypadku zakupu produktu kategorii Sztabka Złota , wysyłana jest losowa sztabka producenta posiadającego akredytację organizacji LBMA. W przypadku chęci posiadania sztabki konkretnego producenta prosimy o kontakt pod nr. 032/3505456 lub mailowo na adres [email protected]
 11. Transakcje gotówkowe przekraczające wartość 15 000,00 euro, zgodnie z Ustawą z dnia 16 listopada 2000 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. 2000 Nr 116 poz. 1216z późn. zm.) podlegają rejestracji. Realizacja zamówienia przekraczającego kwotę 15000,00 euro zostanie rozpoczęta po weryfikacji danych osobowych. W celu weryfikacji danych możesz przesłać e-mailem scan dowodu osobistego (2 stron)/paszportu lub z dowodem osobistym/paszportem zgłosić się do oddziału.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl