Godziny otwarcia: Pn - Pt - 9:00 - 17:00 [email protected] +48 32 350 54 56

Czas i wydanie zamówienia

Zakupów można dokonać za pośrednictwem sklepu www, infolinii lub osobiście w naszym oddziale.

Zawarcie umowy sprzedaży następuje z chwilą przyjęcia przez EML Mennica Europejska oferty kupna Towaru którą Państwo składacie, jednak nie wcześniej niż z chwilą zapłaty całości ceny za Towar na rachunek bankowy lub gotówką w oddziale.

Niezwłocznie po dokonaniu zapłaty otrzymacie Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie zawarcia umowy, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o prawach konsumenta.

EML Mennica Europejska wyda  lub dokona dla Państwa  wysyłki Towaru wraz z dokumentacją, w zależności od wybranego terminu realizacji zamówienia:

  • z chwilą zawarcia umowy,
  • w ciągu 48 godzin od zawarcia umowy,
  • do 15 dni roboczych od zawarcia umowy,
  • do 30 dni roboczych od zawarcia umowy,

Każdorazowo, w momencie zawarcia umowy zostaniecie Państwo poinformowani o tym, kiedy Towar zostanie wysłany lub będzie gotowy do odbioru. 

Istnieje możliwość upoważnienia do odbioru Towaru w Oddziale osobę trzecią na podstawie pełnomocnictwa wymaganego każdorazowo w formie pisemnej.

Przed wydaniem Towaru w Oddziale, tożsamość Klienta , osoby upoważnionej lub pełnomocnika zostanie zweryfikowana  na podstawie:

  • w przypadku osoby fizycznej – dowód osobisty, prawo jazdy
  • w przypadku osoby prawnej – dokumentacja rejestrowa firmy

Niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub przypadkowego pogorszenia stanu sprzedanego towaru także w przypadku sprzedaży wysyłkowej przechodzi na Państwa dopiero z chwilą wydania rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl