Godziny otwarcia: Pn - Pt - 9:00 - 17:00 [email protected] +48 32 350 54 56

O sklepie

Europejska Mennica Lokacyjna to firma którą tworzą osoby od wielu lat związane z rynkiem metali szlachetnych, diamentów, dzieł sztuki oraz szeroko pojętych inwestycji alternatywnych. 

EML Mennica Europejska, to marka na poziomie europejskim tworzona przez ludzi z pasją.

Naszym klientom zapewniamy szerokie spektrum wiedzy fachowej na temat uwarunkowań rynkowych oraz produktowych będącym podstawowym elementem decyzyjnym, oraz dostęp do towarów, kolekcji, numizmatów diamentów i dzieł sztuki.

Specjalizujemy się w sprzedaży i skupie

  • metali szlachetnych takich jak złoto, srebro, platyna, pallad
  • diamentów zarówno tych inwestycyjnych jak i biżuteryjnych które można oprawić w jeden z wybranych wzorów lub stworzyć unikalny projekt dla Ciebie.

Wyjątkowości dodaje nam znajomość i dostęp do topowych dzieł sztuki sztuki dawnej i współczesnej.

Możesz zatem być pewien, że nabywając oferowane przez nas dzieła są autentyczne, potwierdzone certyfikatami uznanych w Polsce i na Świecie ekspertów i rzeczoznawców sztuki. Zapewnimy bezpieczeństwo transakcji.

Nasza działalność jest regulowana przez Narodowy Bank Polski pierwotnie wpisanej pod numerami 17812/2020, 17803/2020 a od 9 maja 2022 roku po przekształceniu w spółkę jawną figurujemy pod numerem 19015/2022.

Chcemy być parterem o globalnym zasięgu wyznaczającym trendy i standardy w zakresie sprzedaż i skupu metali szlachetnych w postaci sztabek i monet lokacyjnych posiadających akredytacją LBMA.

Zgodnie z naszą filozofia działania, oferujemy różnorodność produktów o najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach stanowiących dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Przełoży się to na bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twoich bliskich na długie lata.

Zgodnie z naszym mottem dbamy o bezpieczeństwo w lokowaniu Twojego kapitału.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl