Godziny otwarcia: Pn - Pt - 9:00 - 17:00 [email protected] +48 32 350 54 56

Bestie Tudorów- The Royal Tudor Beasts - Seymour Unicorn 2024r.moneta 1 uncja złota

Wysyłka w: 15 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 9 994,70 zł 9994.70

Specyfikacja

Kraj:  Wielka Brytania
Waga:  31.1035g
Seria:  The Tudor Beasts
Producent:  Brytyjska Mennica Królewska
Próba:  999.9/1000
Średnica, 32.69mm
Wartość nominalna:  100
Waluta:  Funt Brytyjski
ilość
-
+
Producent: Royal Mint
AUI-Jednorozec

Opis

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego produktu kolekcjonerskiego - złotej monety 1 uncji "Seymour Unicorn" z serii Bestie Tudorów na rok 2024, proponowanej przez renomowaną Mennicę Europejską. To unikalna okazja dla pasjonatów numizmatyki i inwestorów, łącząca w sobie piękno kolekcji z walorami złota inwestycyjnego.

Wyjątkowa kolekcja Bestie Tudorów

Moneta "Seymour Unicorn" to część prestiżowej serii Bestie Tudorów, która cieszy się uznaniem wśród kolekcjonerów na całym świecie. Każda moneta tej serii jest inspirowana herbem i symbolem dynastii Tudorów. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję o jedyny w swoim rodzaju kawałek historii.

Wartość inwestycyjna

Moneta ta waży dokładnie 1 uncję (31,1 gramów) czystego złota o próbie 9999, co zapewnia jej wyjątkową wartość inwestycyjną. Złoto to ceniony aktyw inwestycyjny, który zachowuje swoją wartość w trudnych czasach gospodarczych. Dlatego inwestycja w złote monety to idealny sposób na zabezpieczenie swoich aktywów.

Limitowany nakład

Mennica Królewska wypuści na rynek jedynie ograniczoną ilość tych pięknych monet - co sprawia, że są one jeszcze bardziej ekskluzywne. Znakomity nakład gwarantuje, że Twoja inwestycja będzie cenna zarówno w dziedzinie kolekcji, jak i inwestycji.

Awers i Rewers

Awers monety ukazuje pięknie wyryty herb Seymourów z wyjątkowym przedstawieniem Jednorożca. Jednorożec, symbol królewskości i cudowności, stanowi główne źródło uroku tej monety.

Rewers zawiera tradycyjny portret króla Karola II, wraz z informacjami o nominale ("100 DOLLARS"), roku wydania (2024) oraz imieniu monarchy ("Charles II"). To standardowy wzór na monetach Mennicy Królewskiej.

Moneta "Seymour Unicorn" z serii Bestie Tudorów to połączenie wartości inwestycyjnej, kulturowego znaczenia i piękna numizmatycznego. To idealna okazja, aby zainwestować w unikalną monetę, która przyciągnie uwagę zarówno kolekcjonerów, jak i inwestorów. Nie przegap tej okazji, aby zdobyć ten wyjątkowy kawałek historii. Kup teraz, zanim się wyczerpie!

 
Dostawa do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Częstochowy, Opola, Gorzowa, Szczecina, Gdyni, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Kielc, Olsztyna, Zielonej Góry, Sopotu, Radomia, Koszalina, Kalisza, Płocka, Legnicy, Gliwic, Czeladzi, Bielska-Białej, Zakopanego, Sandomierza, Grudziądza, Elbląga, Rybnika, Raciborza, Mikołowa, Tych, Zabrza, Tarnowa, Nowego Sącza, Przemyśla, Zamościa, Wałbrzycha, Słupska, Świnoujścia, Włocławka i innych.

Mennica Europejska dodatkowo potwierdzi certyfikatem autentyczność produktów gwarantując m.in. ich późniejszy odkup.

Złoto inwestycyjne jest towarem notowanym, patrz "Regulamin"

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Dodatkowe informacje
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 2. Zgodnie z art. 66 [1] § 1 Kodeksu Cywilnego oferta złożona w postaci elektronicznej wiąże składającego, pod warunkiem, że druga strona niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie (Art.10 Dyrektywy o handlu elektronicznym). Jeżeli Klient po potwierdzeniu zamówienia i jego opłaceniu wyrazi chęć rezygnacji Zamówienia Towarów Notowanych lub ich zwrotu, anulowanie Zamówienia Kupującego może przy uwzględnieniu art. 38 pkt 2 ustawy o prawach konsumenta nastąpić za zgodą Kontrahenta po aktualnym kursie skupu danego kruszcu tj. wg notowań London Gold Fixing w przypadku złota, London Silver Fixing – w przypadku srebra.
 3. Ze względu na uzależnienie cen produktów oferowanych przez Sprzedawcę, od ruchu kursów na rynku finansowym, zapłatę za ich nabycie należy dokonać przelewem bankowym lub za pomocą płatności elektronicznych do godz. 12:00 następnego Dnia Roboczego od momentu złożenia zamówienia.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji nieopłaconych w powyższym terminie oraz nie przyjmowania do realizacji nowych zamówień w przypadku Klienta posiadającego historię nieopłaconych transakcji. Jak również na podstawie powyższego zapisu Sprzedający może domagać się sądownej zapłaty za zamówienie. Prosimy o przemyślane zakupy.
 5. W przypadku niektórych metod płatności, zewnętrzny Operator Płatności może pobierać od Klienta dodatkowe opłaty, np. opłaty z tytułu transakcji zagranicznych lub inne opłaty związane z obsługą wybranej metody płatności. W celu uzyskania szczegółowych informacji Klient powinien skontaktować się z danym Operatorem Płatności realizującym wskazaną płatność lub w zakładce Formy płatności.
 6. Przy wyborze opcji darmowej wysyłki oraz przy odbiorach osobistych Sprzedawca zastrzega możliwość łączenia zamówień o podobnym terminie realizacji. W przypadku zwrotu paczki, Klient zobowiązany jest do uiszczenia  kosztu ponownej wysyłki.
 7. Opakowanie (kapsel, tuba, pudełko) wysyłanych monet czy sztabek czy diamentów jest wyłącznie środkiem zabezpieczenia/ochrony metalu na czas transportu i nie podlega reklamacji. 
 8. Realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu płatności przez Sprzedawcę. Przez dokonanie zapłaty przelewem bankowym rozumie się wpływ środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Przez dokonanie zapłaty w przypadku płatności elektronicznych rozumie się otrzymanie potwierdzenia dokonania operacji przez operatora płatności. Przez dokonanie zapłaty w kasie uznaje się fizyczne przyjęcie gotówki i wydanie potwierdzenia.
 9. W przypadku zakupu monet bulionowych stan menniczy to również monety z drobnymi zarysowaniami/obiciami rantów/obiciami na powierzchni monety/przebarwieniami które mogą powstać już na etapie produkcji. Zgłoszenie takich wad nie stanowi podstawy do reklamacji produktu. Monety wysyłamy w pierwszej kolejności z bieżącego rocznika a następnie losowo z dostępnych.
 10. W przypadku zakupu produktu kategorii Sztabka Złota , wysyłana jest losowa sztabka producenta posiadającego akredytację organizacji LBMA. W przypadku chęci posiadania sztabki konkretnego producenta prosimy o kontakt pod nr. 032/3505456 lub mailowo na adres [email protected]
 11. Transakcje gotówkowe przekraczające wartość 15 000,00 euro, zgodnie z Ustawą z dnia 16 listopada 2000 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. 2000 Nr 116 poz. 1216z późn. zm.) podlegają rejestracji. Realizacja zamówienia przekraczającego kwotę 15000,00 euro zostanie rozpoczęta po weryfikacji danych osobowych. W celu weryfikacji danych możesz przesłać e-mailem scan dowodu osobistego (2 stron)/paszportu lub z dowodem osobistym/paszportem zgłosić się do oddziału.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl